مسئول مجمع جهادی استان لرستان و نایب رئیس مجمع جهادی کشور گفت:
شناسه خبر :۹۸۸۵

د‌انشجویان و گروه های جهادی ‌در پلدختر بیش از ۲ ماه گل ولای خانه‌های مردم را خالی می‌کردند

مسئول مجمع جهادی استان لرستان گفت: در سیل اخیر لرستان دانشجویان جهادی حضور پیدا کردند که شاید در خانه‌های خودشان کوچکترین کاری انجام نمی‌دادند ولی در پلدختر بیش از ۲ ماه گل ولای خانه‌های مردم را خالی می‌کردند.
نسخه مناسب چاپ

آقای ضرغام پرنیان ظهر امروز در دیدار مجمع و شورای جهادی سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با نماینده ولی فقیه در استان که در بیت امام جمعه برگزار شد با بیان اینکه مقام معظم رهبری در ۱۵سال اخیرهمواره  بر افزایش و گروه‌های جهادی تاکید داشته و دارند اظهار داشت: مقام معظم رهبری هر ساله در دیدار با تشکل‌های دانشجویی بر افزایش گروه‌های جهادی و رونق کارهای جهادی اشاره کرده‌اند تا اینکه با همت مجمع جهادی کشور دیدار خصوصی نیروهای جهادی با مقام معظم رهبری انجام گرفت.

وی افزود: نیروهای جهادی همواره این دغدغه را داشتند که با توجه به اینکه ۱۱هزار نیروی جهادی در کشور وجود دارد و علی‌رغم علاقه مقام معظم رهبری به نیروی‌های جهادی  ولی  تاکنون از دیدار با ایشان  محروم بوده‌‌اند.

مسئول مجمع جهادی استان لرستان عنوان کرد: مقام معظم رهبری پس از دیدار با نیروهای جهادی بیانیه ۹ماده‌ای را صادر کردند و سازمان سازندگی کشور نیز بلافاصله اعلام بیعت کردند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه عدم نظارت و بی عرضگی عده‌ای در مدیریت کشور سبب شد بخشی از جامعه با نظام فاصله بگیرد ولی اقدامات نیروهای جهادی سبب امید بخشی به جامعه شده و مردم هرگز دست از دستاوردهای انقلاب بر نخواهند داشت. 

پرنیان گفت: در سیل اخیر لرستان دانشجویان جهادی حضور پیدا کردند که شاید در خانه‌های خودشان کوچکترین کاری انجام نمی‌دادند ولی در پلدختر بیش از ۲ ماه گل ولای خانه‌های مردم را خالی می‌کردند و همواره مورد لطف و محبت مردم بودند که این امر نشان دهنده امید به انقلاب و نظام است. 

وی تصریح کرد: امروز اگر انقلاب بر چرخ خود می‌چرخد به واسطه وجود نیروهای جهادی است نه عملکرد برخی از مسئولان  که حتی قدرت  کنترل قیمت‌های بازار را  ندارند، امروز جریان‌های انقلابی و فرزندان انقلاب به لطف خداوند و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری با قدرت روی پای خود ایستاده‌اند. 

مسئول مجمع جهادی استان لرستان خاطرنشانکرد: تعبیر بنده از بیانیه  ۹ماده‌ای مقام معظم رهبری این است که تمام امید ایشان در گام دوم انقلاب به جوانان و نیروهای جهادی است و همچنین در یکی از بندهای گام دوم انقلاب مبنی بر تمدن سازی نوین اسلامی مقام معظم رهبری تاکیدات  فراوانی بر سرمایه‌های انسانی دارند. 

وی اظهارداشت: امروز مقام معظم رهبری به ما نیروهای جهادی گوشزد کرده  که گفتمان جهادی باید به گفتمان عمومی تبدیل شود و اینگونه نباشد که تنها به ساختن یه مسجد، خانه عالم  و غیره ختم شود و ایشان توقع دارند به ویژه بخش جهادی دانشجویی جهت تنویر افکار به گونه‌ای عمل شود که بازاری، فرماندار، وزیر و رئیس جمهو جهادی فکر کنند که چنانچه این اتفاق بیفتد و نرسیده به چهل سال دوم نظم بین المللی قدرتی که آمریکا  حاکم کرده در چشم انداز گام دوم انقلاب  به نظم و عدالت جهانی و زمینه ساز ظهور  منجی عالم بشریت تبدیل خواهد شد. 

پرنیان  افزود: مجمع جهادی یک نوزادی است که نیازمند حمایت سپاه‌های استانی دارد  و از میان بچه‌های جهادی جهت خوب پیش رفتن کارها شورای جهادی شکل گرفته است. 

وی عنوان کرد: در شورای جهادی به دنبال سیاست گذاری درست جهت عدم موازی کاری جهادی، حقانیت و گفتمان نیروهای جهادی در صداو سیما و همچنین به دنبال بحث حقوقی نیروهای جهادی هستیم چراکه گاها نیروهای جهادی حین کار دچار آسیب می‌شوند ولی هیچ نهادی از این نیروها حمایت نمی‌کند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها