برگزاری جلسه دوم هماهنگی قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده باحضور شش سپاه معین و سپاه لرستان
شناسه خبر :۹۸۸۱

برگزاری جلسه دوم هماهنگی قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده باحضور هفت سپاه معین و همچنین نماینده های کمیته امداد ،بهزیستی و بنیاد مسکن استان در سالن جلسات سپاه حضرت ابوالفضل (ع)

سپاه‌های شش استان به کمک لرستان آمده‌اند تا نگرانی را از چهره مردمان سیل‌زده بزدایند و به جای آن نهال امید به انقلاب و آرمان‌های والای محرومیت‌زدایی را در دلشان بکارند.
نسخه مناسب چاپ

جلسه‌ی دوم قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده با حضور هفت سپاه معین و نماینده های کمیته امداد و بهزیستی و همچنین نماینده های بنیاد مسکن به حضور فرمانده قرارگاه بازسازی استان سردار کشکولی  در سالن فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به منظور پیگیری و هماهنگی بین دستگاههای دولتی با سپاه‌های معین استان برگزار شد، جلسه‌ای که سرشار از خبرهای خوب جهت تسریع در سازندگی و بازسازی واحدهای مسکونی برای مددجویان سیل‌زده بود.

فرمانده قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده  اظهار کرد: قرارگاه سازندگی متولی احداث و تعمیر واحدهای مسکونی تعدادی از مددجویان سیل‌زده است.

سردار مرتضی کشکولی با اشاره به حضور سپاه‌های معین در استان جهت تسریع در امر بازسازی بیان داشت: سپاه‌های سمنان، اصفهان، تهران، اردبیل، قزوین و قم به همراه ۱۲ ناحیه بسیج لرستان در شهرهای مختلف سیل‌زده حضور یافته و مشغول خدمات‌رسانی هستند.

وی اظهار داشت: مقرر شده تعمیر منازل سیل‌زده تا پایان شهریورماه و عملیات احداث واحدها تا پنجم آذر مصادف با روز بسیج به اتمام برسد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عملکرد نیروها و روند کار را در مناطق سیل‌زده مطلوب خواند و افزود: ۲ هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی توسط سپاه بازسازی می‌شود.

سردار کشکولی ادامه داد: با این وجود سپاه آمادگی و ظرفیت کامل برای تعمیر و احداث واحدهای مردمی را نیز دارد.

وی با بیان اینکه سپاه برای ساخت هر خانه ۱۰ میلیون تومان علاوه بر کمک دولت هزینه می‌کند، گفت: همچنین در پایان کار منزل فرش شده و با امکانات اولیه تجهیز می‌شود.

سردار کشکولی فرمانده قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده  از بهره‌برداری و تعمیر برخی واحدهای مسکونی طی روزهای گذشته خبر داد.

سردار کشکولی با تأکید بر اینکه منازل محکم و زیبا ساخته می‌شوند، گفت: عاشق محرومان و مستضعفین هستیم، از این رو  با عشق کار می‌کنیم.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها