جانشین فرمانده سپاه استان لرستان گفت :
شناسه خبر :۹۷۷۹

تخریب ۱۲ هزار واحد مسکونی در سیل لرستان؛ ساخت مسکن اولویت سیل زدگان

جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه سیلاب ۱۲ هزار واحد مسکونی را تخریب کرده است گفت: ساخت مسکن در مناطق آسیب دیده در اولویت کار قرار گیرد.
نسخه مناسب چاپ

سردار حبیب اله توکلی، امروز درقرارگاه خدمات رسانی سپاه حضرت ابوالفضل(ع)  با اشاره به اینکه لرستان با میزان بارندگی بیش از یک هزار میلی متر رکورد دار بارندگی در کشور است اظهار داشت: در گذشته بیش از ۲۴۰شهر کشور در بحران خشکسالی قرار گرفتند و ۵۵ تالاب نیز در سطح کشور دچار کم آبی شد که لطف و عنایت ویژه پروردگار شامل حال ملت ایران شده و با بارندگی‌های خوبی که در کشور رخ داد بیشتر این مسائل و مشکلات مرتفع شد.

وی بااشاره به نقش مهم موکب‌ها در خدمات رسانی به سیل زدگان افزود: عتبات و عالیات با برنامه‌ریزی خوبی که در این مناطق سیل زده داشته دغدغه مهم تهیه مواد غذایی در مناطق سیل زده مرتفع شد.

 

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه باسازی و ساخت مسکن سیل زدگان اولویت مرحله بعد خدمات رسانی است عنوان کرد: بر اساس آماری که متولیان امر اعلام کردند حدود ۱۲هزار واحد مسکونی بر اثر سیل دچار خسارت شد که بر این اساس باید کار خدمات رسانی و امدادی برنامه ریزی شود و ساخت مسکن در اولویت قرار گیرد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها