فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت استان لرستان گفت:
شناسه خبر :۹۷۷۴

سپاه کوهدشت ۵۰ واحد مسکونی برای مددجویان می‌سازد

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت گفت: ۵۰واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی و کمیته‌امداد این شهرستان توسط سپاه این ناحیه احداث می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

سرهنگ کرم کونانی در رابطه با اقدامات سپاه این شهرستان در مناطق سیل‌زده اظهار داشت: سپاه ناحیه کوهدشت در همان لحظات آغازین سیل فروردین یک جسله ستاد بحران با حضور پاسداران و دعوت از مسئولان ادارات برگزار کرد، هم‌چنین سه حسینیه این شهرستان را برای اسکان اضطراری آماده کرده‌بودیم.

وی با بیان اینکه ۲گردان بیت‌المقدس در سیل امسال حدود ۳۰۰منزل سیل‌زده در مجاورت سد ساحلی را لایروبی کردند، افزود: ۲۵۰نفر را به‌مدت چهار روز برای لایروبی باغات به منطقه سیل‌زده زیرتنگ سیاب اعزام کردیم.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت با بیان اینکه بیش از ۱۰۰نفر از بسیجیان این شهرستان در زمان سیل به پلدختر اعزام شدند، عنوان کرد: سپاه این ناحیه ۸۰۰میلیون تومان لوازم‌خانگی که از خیرین جمع‌آوری شده‌بود را بین سیل‌زدگان توزیع کرد، هم‌چنین سپاه ناحیه کوهدشت جهیزیه برای ۱۰زوج جوان را  فراهم کرده‌است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود بیان کرد: سپاه ناحیه کوهدشت امسال ۳۴واحد مسکونی مددجویان کمیته‌امداد را از صفر تا صد احداث می‌کند که ۱۴واحد مسکونی را تحویل آنان داده و ۲۰واحد دیگر را نیز تا اوایل مهر به مددجویان کمیته‌امداد تحویل خواهیم داد.

کونانی گفت: هم‌چنین ۱۶ واحد مسکونی متعلق به مددجویان بهزیستی توسط سپاه ناحیه کوهدشت احداث می‌شود که این واحدها تاکنون حدود ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها