فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت:
شناسه خبر :۹۷۷۳

تکمیل منازل سیل‌زدگان لرستان توسط سپاه؛ ۳۵۰ واحد مسکونی بازسازی می‌شود

فرمانده سپاه استان لرستان با اشاره به اینکه سپاه واحدهای مسکونی سیل‌زدگان این استان را تکمیل‌کرده و در اختیار مردم قرار می‌دهد، گفت: طبق دستور رئیس سازمان بسیج مستضعفین بازسازی واحدهای تعمیری تا پایان شهریورماه باید به پایان برسد.
نسخه مناسب چاپ

سردار مرتضی کشکولی اظهار داشت: هفت سپاه معین در شهرهای مختلف لرستان از جمله سپاه قزوین در شهرستان دلفان، سپاه قم در شهر چگنی، سپاه تهران در مورانی، خرسدر و چم‌گرداب، سپاه سمنان در چم‌مهر و سپاه اردبیل در بخش معمولان در حال ساخت‌وساز و ترمیم واحدهای مسکونی سیل‌زدگان هستند.

وی با بیان اینکه کار ساخت وساز در استان لرستان روند روبه‌رشدی دارد افزود: در شهر سیل‌زده پلدختر نتوانستیم با بنیاد مسکن استان اصفهان توافق داشته باشیم و فعلا۳۳ًواحد را توافق کردیم که بناست با هم جلسه داشته باشیم تا به یک جمع‌بندی برسیم و سپاه اصفهان کار ساخت‌وساز را شروع کند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)استان لرستان عنوان کرد: رئیس سازمان بسیج مستضعفین دستور داده که کار بازسازی واحدهای تعمیری تا پایان شهریور و کار ساخت تا هفته بسیج به‌پایان برسد.

وی با اشاره به اینکه در روستای چم‌گرداب باید ۸۵واحد ساخته شود که مشکل زمین وجود دارد و بنیاد مسکن هنوز مشکل را برطرف نکرده، بیان کرد: در روستاهای مورانی و خرسدر کار ساخت‌وساز پیشرفت خوبی دارد، سپاه استان لرستان در تمام شهرستان‌ها سهمیه ساخت‌وساز دارد و کار بازسازی ۳۵۰واحد به سپاه لرستان واگذار شده‌است، بناست تا آذرماه کار ساخت‌وسازها به پایان برسد و تحویل مردم بدهیم.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها