با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعین؛
شناسه خبر :۹۱۳۸

«سامانه عمران اجتماعی» بسیج رونمایی شد

"سامانه عمران اجتماعی" در راستای طرح جهاد همبستگی ملی و به منظور هدفمندسازی کمک های مردمی برای مناطق سیل زده کشورمان به آدرس اینترنتی omranejtemaei.ir رونمایی شد.
نسخه مناسب چاپ

"سامانه عمران اجتماعی" در راستای طرح جهاد همبستگی ملی و به منظور هدفمندسازی کمک های مردمی برای مناطق سیل زده کشورمان توسط سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و با حضور فرمانده سپاه استان های لرستان، قزوین، قم، سمنان، اصفهان، تهران و اردبیل رونمایی شد.

در این سامانه اینترنتی که به منظور جمع آوری کمک های مردمی و با محوریت مساجد راه اندازی گردید، نحوه کمک به ساخت مسکن و نحوه تامین کالاهای اساسی مردم سیل زده، به نمایش در آمده است.

 در این سامانه، هر خانه، یک گروه و متولی جهادی پیدا می کند و خیران می توانند با مراجعه به این پایگاه اینترنتی، کمک های مردمی خود را واریز نمایند و در جریان ساخت و بازسازی منازل مردم سیل زده قرار بگیرند.

در واقع سامانه اینترنتی "عمران اجتماعی" این امکان را برای خیران مهیا می سازد تا پیشرفت خانه ای که برای ساخت و بازسازی اش کمک مادی نموده اند را مشاهده نمایند.

تا کنون نزدیک به ۶۰۰۰ منزل مسکونی در این سامانه ثبت شده است که عامه مردم می توانند با ورود به این سایت، کمک های خود را به طور مستقیم به حساب شخصی سرپرست خانوار واریز نمایند.

طراحی این سامانه در کشور بی نظیر است چرا که می تواند با حذف واسطه ها پول را مستقیما به مردم سیل زده برساند و با این روش احتمال سوء استفاده برخی سلبریتی ها بسیار کاهش می یابد.

هموطنان محترم می توانند با مراجعه به "سامانه عمران اجتماعی" به آدرس اینترنتی omranejtemaei.ir در این امر خداپسندانه شرکت نمایند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها