شنبه 1399/10/13 - 21:14 lorestan-admin

شهید سلیمانی پروش یافته مکتب ایثار وشهادت بود

حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه فرهنگ ایثار وشهادت سرمایه گرانبهای مکتب امام راحل برای تربیت جوانان بود، گفت: شهید سلیمانی پروش یافته مکتب ایثار و شهادت بود.

حجت الاسلام «سید احمد رضا شاهرخی» امروز(13 دی) به رسانه بسیج سازندگی خرم آباد در رزمایش کمک های مومنانه بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان و مراسم سوگواری سردارشهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: در دهه بصیرت و فاطمیه هستیم و این قرین بودن دهه بصیرت همراه با دهه فاطمیه برای ما پیام های را در پی دارد.

  نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد افزود: اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس هم در دهه بصیرت به درجه رفیع شهادت نائل گشتند و مرحوم آیت الله علامه مصباح یزدی این عالم بزرگی که با تربیت شاگردان برجسته و تالیفات گران سنگ خدمات کم نظیری را به عالم اسلام  انجام دادند هم در دهه بصیرت برای ما پیام آور این است که راه رسیدن به مقصد تیز بینی و بصیرت است.  

وی با بیان اینکه شهادت شهدای انقلاب اسلامی از جنگ تحمیلی تا مدافعان حرم همه نشان از بصیرت شهداست، افزود: همه شهدای ما از قبل آماده شهادت بودند و به چشم خود شهدای زیادی را دیدند.  

حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه جوانان ما  از مسیر فرماندهان پرورش یافته از دل جنگ تربیت شدند، افزود: فرهنگ ایثار وشهادت سرمایه گرانبهای بود که امام راحل  در قالب این فرهنگ غنی جوانان را تربیت کرد.

  نماینده ولی فقیه در لرستان با تقدیر از فعالیت های جهادی جوانان، گفت: جوانان  جهادی هم تعلیم یافتگان پیام جنگ تحلیلی هستند.

  نماینده ولی فقیه در لرستان در ادامه از تلاش های بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل ع استان لرستان و همچنین ازستاد اجرایی فرمان امام راحل(ع) در رزمایش کمک های مومنانه  تشکر و قدر دانی کرد.  

سپس بیان کردند : امروز به همت بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) و با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام راحل(ع)، بسته های معیشتی، بهداشتی، لوازم خانگی، لوازم التحریر به مناسبت گرامیداشت دهه فاطمیه و سالروز شهادت شهید سلیمانی در بین مردم استان لرستان توزیع شد.

کمک مومنانه