شنبه 1399/10/13 - 17:42 lorestan-admin
توزیع ۲۲ هزار و ۲۵۰ بسته معیشتی و ۱۰۵ مورد جهیزیه

برگزاری نهضت کمک های مومنانه در لرستان

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان با اشاره به برگزاری سومین مرحله نهضت کمک های مومنانه گفت: در این رزمایش ۲۲ هزار و ۲۵۰ بسته معیشتی و ۱۰۵ مورد جهیزیه توزیع شده است.

سرهنگ« احسان جهانبخش» امروز(13 دی) در مراسم توزیع کمک های مومنانه به رسانه بسیج سازندگی در خرم آباد، با تسلیت ایام فاطمیه، سالروز شهادت سردار سلیمانی و رحلت آیت الله مصباح یزدی، گفت: مرحله سوم نهضت مومنانه به مناسبت گرامیداشت ایام فاطمیه و سالروز شهادت سردار سلیمانی برگزار شده است.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان افزود: در این رزمایش تعداد 22هزار و 250 بسته معیشتی بین نیازمندان استان توزیع شده است.

 

وی افزود: همچنین در این رزمایش تعدادد 20 هزار قرص نان و 29 هزار و 950 پرس غذای گرم در بین نیازمندان استان توزیع شده است.

 

سرهنگ جهانبخش افزود: همچنین  تعداد 500 بسته مرغ منجمد تهیه و در قالب این رزمایش در بین نیازمندان توزیع شده است.

 

وی افزود: همچنین  تعداد 105 مورد جهیزیه و  هفت هزار و 300 پک لوازم التحریر در این رزمایش توزیع شده است.

 

سرهنگ جهانبخش بیان کرد: تعداد 102 هزار ماسک و 6 هزار و 800 بسته بهداشتی در این رزمایش توزیع شده است.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان افزود: اقلام توزیع شده در این رزمایش با مشارکت مردم متدین، خیرین و کمک های ستاد اجرایی فرمان امام راحل در استان تهیه شده است.

 

سرهنگ جهانبخش اظهار کرد: امید می رود با این اقدامات خدمتی هرچند کوچک به مردم استان ارائه و از نیازمندان و اقشار آسیب دیده استان دستگیری شود.