بیش از ۱۱ روز از سیل در بشاگرد می گذرد و همچنان پاسداران سپاه و بسیج شبانه روزی در حال خدمات رسانی و بازگشایی راه ها بوده اند با این وجود تا کنون از ۹ روستای این شهرستان هیچ خبری نیست.
فرمانده سپاه ‌استان هرمزگان با اشاره به اعزام نیروهای جهادی برای کمک به سیل‌زدگان ‌گفت: تجهیزات و ماشین آلات لجستیکی و مهندسی سپاه به منظور بازگشایی مسیرهای مواصلاتی ‌در ‌جاسک و بشاگرد به این مناطق گسیل شد.
نماینده ولی فقیه در استان همدان به سابقه تشکیل بسیج در کشور اشاره کرد و گفت: سابقا بسیج در عرصه نظامی فعالیت داشت اما هم اکنون در عرصه دفاع از امنیت داخلی و حمایت از‌‌ مردم در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی فعالیت دارد.
فرمانده سپاه استان همدان گفت: پروژه‌های محرومیت‌زدایی بسیج با حضور فرمانده کل سپاه در همدان افتتاح می‌شود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حال حاضر ۱۰ استان اردوگاه‌های صیانت را راه اندازی کرده و منتظر تجهیز هستند اردوگاه‌هایی که تمام استانداردهای لازم برای ترک و باز پروری معتادان در آن رعایت می‌شود.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر گفت: ۴ کارآفرین بسیجی ملایری در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله بسیج در تالار قرآن همدان حضور دارند.
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: راه حل نجات کشور توسعه تفکر جهادگری و مدیریت جهادی بین عموم مردم و مسئولان است.
مدیر اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام استان تهران گفت: برنامه ریزی درست و حمایت از تشکل های کار آفرینی موجب رشد و توسعه اقتصادی است.
پاداش گفت: به منظور تامین نیازهای مردم آسیب‌دیده از سیل اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی همشهریان عزیز برای کمک به مردم سیل زده کرده ایم.
معاون فضای مجازی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به برگزاری نخستین رویداد تولید محتوای دیجیتال هرمزگان گفت: در آستانه ۴۱ سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور مسابقه طراحی اپلیکیشن های اندرویدی، طراحی بازیهای اندرویدی، تولید پویا نمایی، کات اوت و پوستر در مرکز استان برگزار می شود.
مشکلات ناشی از سیل در شهرستان بشاگرد همچنان تداوم دارد و راه ارتباطی ۲۰ روستا هنوز قطع است، با وجود این، سپاه در حال امدادرسانی مستمر به این مناطق است.
باهمکاری موسسه خیریه رهروان خاتم الانبیاء و بسیج جامعه پزشکی سپاه ناحیه جاسک صورت گرفت.
فرمانده حوزه شهید «بروجردی» برزول ناحیه نهاوند از جمع‌آوری ۲۵ میلیون ریال کمک‌های مردمی توسط این حوزه برای سیل‌زدگان خبر داد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) بابیان اینکه افتتاح ۶ هزار و ۱۵۵ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی زودبازده در کشور مدنظر است، گفت: ۱۰۶۰ طرح محرومیت‌زدایی در همدان بهره برداری می شود.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به خدمت‌رسانی سپاه استان همدان در مناطق سیل‌زده گفت: یک هزار و ۶۰ پروژه محرومیت‌زدایی توسط سپاه همدان به اتمام رسید.
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان از اهدای ۲۰۰ جهیزیه به نوعروسان همدانی خبر داد.
مسئول بسیج جامعه پزشکی اسدآباد گفت: امسال سه روستا و محله محروم نشین اسدآباد از خدمات بسیج جامعه پزشکی این شهرستان بهره‌مند شدند.
اردوگاه بازپروری کار، درمان و صیانت از معتادین متجاهر استان همدان موسوم به پارک کرامت در نهاوند افتتاح شد.
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: از ابتدای هفته بسیج امسال ۴۰۰ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی با موضوع لای‌روبی قنات، انتقال آب کشاورزی و آب شرب، ترمیم و مرمت مساجد، احداث خانه عالم، ساخت واحدهای اشتغالزایی در دستور کار قرار گرفته و درحال اجرا است.
جشنواره جهادگران استان مرکزی با محوریت تقدیر از آثار برگزیده هنری و تجلیل از گروه های برتر جهادی در عرصه های سازندگی، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی برگزار می شود.

صفحات

تازه ها