در راستای دیدار اخیر مقام معظم رهبری با جمعی از جهادگران و بعد از آن ارائه پیام مهمی به گروه های جهادی ، جمعی از گروه های جهادی استان با حضرت آیت الله حسینی امام جمعه محترم شهر یاسوج دیدار کردند.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به محدودیت‌های موجود منابع مالی، بخشی از خمس و زکات موجود آن منطقه، به گروه‌های جهادی حاضر در منطقه اختصاص می‌یابد.
احسان سالاری مسئول بسیج سازندگی رابر در خصوص آخرین جزئیات فعالیت جهادگران بسیجی شهرستان در مناطق سیل‎زده کشور گفت: شهرستان حمیدیه جهت ساخت و نیز تعمیرات منازل به استان کرمان واگذار گردیده است و سهمیه شهرستان رابرجهت ساخت و تکمیل ۳ باب منزل با همکاری شهرستان های ارزوئیه ، بافت و رفسنجان و۹ واحد مسکونی جهت تعمیرات و بهسازی است.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: بسیج سازندگی ضمن فعالیت در عرصه اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی، درهدایت و پشتیبانی از حرکت عظیم اردوهای جهادی در مناطق روستایی و محروم نقش آفرین بوده است.
فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت گفت: تلاش مثال‌زدنی خبرنگاران در پوشش اخبار سیل اخیر شهرستان قابل‌تقدیر است.
مسئول بسیج سازندگی استان لرستان با بیان اینکه ۲۸ هزار نفر به اردوی جهادی در مناطق محروم استان اعزام می‌شوند گفت: ۶۰۰ گروه جهادی بسیجی در مناطق سیل‌زده لرستان خدمت‌رسانی کردند.
امام جمعه بروجرد با بیان اینکه جهادگران بسیجی در راستای محرومیت‌زدایی گام‌های بزرگی برداشته‌اند گفت: کار جهادگران بسیجی یک کار خدایی و الهی است و این انسان‌های مومن و دلسوز از انبیاء الگو می‌گیرند.
امام جمعه بروجرد با بیان اینکه جهادگران بسیجی در راستای محرومیت‌زدایی گام‌های بزرگی برداشته‌اند گفت: کار جهادگران بسیجی یک کار خدایی و الهی است و این انسان‌های مومن و دلسوز از انبیاء الگو می‌گیرند.
همت بلند و دستان توانمند جهادگران بسیجی به آوارگی ۱۰۰ خانواده پلدختری پایان داد و در خانه‌هایشان ساکن شدند.
سقفی برای شادی یک خانواده/ خجالتی‌هایی که مطالبه‌شان را نمی‌گفتند
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: برای ساماندهی کامل گروه‌های جهادی باید ابتدا شناسایی ظرفیت شبکه جهادگران به خوبی انجام شود.
فرمانده سپاه نهاوند گفت: سپاه نهاوند متعهد شده است ۵۰ واحد مسکونی مربوط به مددجویان نهادهای حمایتی را بازسازی و احداث کند که در این زمینه از ظرفیت اردوهای جهادی استفاده خواهد شد.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین ع استان همدان با بیان اینکه اردوهای جهادی و تاثیر آن بر روی تربیت نسل آینده هم جز توجهات رهبر انقلاب است گفت: اجتماع امروز جهادگران بسیجی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی ع تجدید میثاق با منویات رهبر انقلاب است.
امام جمعه شهرستان رزن، گفت: گروه های جهادی با حضور پررنگ و دلسوزانه خود در محروم ترین نقاط کشور باعث خوشحالی مردم و امیدواری آن ها به نظام و اهداف و آرمان های انقلاب شدند.
گروه جهادی سردار شهید محمدرضا عسکری که از سوی دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کردکوی به روستای سیل زده آق سین تپه اعزام شد درحال خدمت رسانی به اهالی سیل زده این روستا است.به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا؛ با توجه به اینکه ماه ها از وقوع سیل در شهرهای ترکمن نشین استان گلستان می گذرد اما همواره شاهد حضور فعال و تأثیرگذار گروه های جهادی بسیجی در این شهرهای سیل زده می باشیم.همانطور سپاه اعلام کرد ما تا آخرین لحظه کنار مردم سیل زده ایران هستیم، این نکته کاملا مشهود است چرا که بسیجیان همواره در بخش های مختلف مشغول خدمات رسانی هستند.گروه جهادی سردار شهید محمدرضا عسکری که از سوی دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کردکوی به روستای سیل زده آق سین تپه اعزام شد درحال خدمت رسانی به اهالی سیل زده این روستا است.گروه جهادی سردار شهید محمدرضا عسگری جهت مرمت و بهسازی یک باب منزل مسکونی (سرویس بهداشتی، حمام، سقف و دیوار حیاط) در راستای رفع محرومیت در این روستا حاضر شده است.تصاویری از این اردوی جهادی:
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: تابستان امسال و در قالب طرح هجرت ۳، بالغ بر پنج هزار دانش‌آموز استان اعم از دختر و پسر، بیش از ۲۴۳ مدرسه را رنگ‌آمیزی، بهینه‌سازی، مرمت و زیباسازی می‌کنند.
سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی ، در راستای حمایت از دامداران و آموزش روستائیان گروهی از دامپزشکان را به روستاهای شهرستان اراک اعزام کرد.

صفحات

تازه ها